O stránkách

Podmínky a informace serveru karavanoš.cz

Server karavanoš.cz umožňuje bezplatně vyhledávat a zveřejňovat nabídky zboží týkající se karavanů, obytných vozů a zboží s tím spojené jako jsou například  nahradní díly ke karavanům, interiérové a exteriové přislušenství, stanový nábytek a podobné zboží. Uživatelé nesmí inzerovat přímo podnikatelskou činnost (bez ohledu na to, zda podnikatelskou činnost provádí registrovaně, či ne). Například prodejci karavanů smí inzerovat pouze konkrétní karavan, nikoliv své služby a firmu jako celek. Zakaz také platí na poptávky a výkupy.

 1. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se. Inzeráty mohou být napsané v českém nebo slovenském jazyce. 
 2. Veškerá inzerce je na karavanoš.cz je poskytována zdarma. 
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, podmínkami inzerce karavanoš.cz
 4. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám karavanoš.cz
 5. Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněn po dobu 2 měsíců. Po této lhůtě bude automaticky vymazán.
 6. Uživatel si je vědom toho, že pokud bude chtít inzerát odstranit před uplynutím doby zveřejnění, musí tak učinit sám pomocí kontrolního hesla u příslušného inzerátu. 
 7.  Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za nabízené zboží.
 8.  Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů. 
 9. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu Uživatelů a i bez jejich předchozího oznámení služby serveru karavanoš.cz upravovat. 
 10. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit. 

   

Vložení inzerátu

 1. Výběr kategorie Zvolte jednu ze tří kategorií (karavany, obytné vozy, ostatní)
 2. Stav Zvolte Nový nebo Použitý
 3. Značka V případě, že jste zvolili kategorii karavany nebo obytné vozy zvolte značku ze seznamu. Pokud se značka v seznamu nenalézá, tak vyplňtě značku v kolonce Uveďte značku. V případě, že jste zvolili kategorii Ostatní, tak vyplňtě značku v kolonce Uveďte značku.  
 4.  Název položky Vyplňte název položky jako například typ karavanu či jasný a stručný popis zboží např. Rozkládací stůl Camping. Maximálně o délce 128 znaků.
 5. Rok výroby Povinné pro kategorie karavany a obytné vozy. Rozmezí let od 1950-2017.
 6. Popis položky Uveďte popi nabízeného zboží. Maximálně o délce 1800 znaků.
 7. Cena Uveďte cenu v korunách českých. V případě, že cenu udávat nechcete, pole nevyplňujte a bude automaticky nastaveno Cena dohoou.
 8. Lokalita Zvolit můžete Celá ČR, kraj i město. Pro lepší prodej doporučujeme zadat i město prodeje.
 9. Další parametry V případě kategorie karavany nebo obytné vozy můžete pomocí zaškrtávajích polí zvolit výbavu.
 10. Vybrat soubory Zvolte fotografie k inzerátu. Maximální počet 40 fotografií. Minimální rozměr doporučujeme 840x600px. V případě potřeby můžete fotografii smazat pomocí křížku na fotografii. Vložení fotografií není povinnné. 
 11. Odkaz na video Do inzerátu můžete vložit video ze serveru YouTube.com Vložení není povinné. URL adresa: https://www.youtube.com/watch?v=pokračování adresy
 12. Celé jméno Povinný údaj 
 13. Telefon prodávajícího Telefon je povinný údaj ve tvaru +420 123 456 789
 14. Váš e-mail Povinný údaj
 15. Webové stránky Adresa webové stránky ve např. ve tvaru: http://www.karavanos.cz  (nezapomeňte na http://, https://)
 16. Heslo pro budoucí úpravy Helso musí obsahovat minimálně 8 znaků, z toho minimálně jedno velké mísmeno, minimálně jednu číslici a minimálně jeden speciální znak např. &@
 17.  Nejsem robot Zaškrtněte políčko
 18. Umístit inzerát Klikněte na tlačítko Umístit inzerát. Pokud jste splnili výše uvedené kroky, izerát se se vloží do systému a bude Vás informovat o úspěšném vložení. V opačném případě Vás systém bude informovat o dané chybě, kterou může okamžitě opravit a úspěšně vložit inzerát.

Administrátoři serveru zpravidla do 24hodin od vložení inzerát zkontrolují a v případě neporušení nepravidel serveru karavanoš.cz inzerát schválí. V opačném případě budete informováni emailem z jakého důvodu inzerát nebyl schválen.

Úprava/smazaní inzerátu

V případě, že chcete svůj inzerát upravit nebo smazat, můžete použít dvě možnosti. První je použít odkaz, který Vám dorazil v emailu po úspěšném vložení inzerátu nebo použít odkaz Upravit / smazat inzerát  , který se nachází ve vašem inzerátu na serveru karavaoš.cz. Po zadání hesla můžete inzerát upravit nebo smazat. 

Zapomněli jste heslo ?

Heslo bylo automaticky odesláno na Váš email po úspěšném vložení inzerátu. V případě ztráty došlého emailu a tím i hesla, kontaktujte nás na emailu info@karavanos.cz
 

Reklmanní bannery

V případě zajmu o postranní prostory na reklmaní bannery nas kontaktujte emailem.

 

Inzertní server karavanoš.cz

E-mail: info@karavanos.cz